Odznaki jeździeckie zdobyte !

W ubiegły weekend odbyły się u nas, kolejne już egzaminy na Odznaki Jeździeckie. Z naszej stajni do egzaminów przystąpiło w sumie siedem osób – trzy na Brązową Odznakę Jeździecką i cztery na Odznakę Jeżdżę Konno. Miło nam poinformować Was, że wszyscy nasi młodzi jeźdźcy ukończyli egzaminy z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju kariery jeździeckiej . Na zdjęciu nasza utalentowana młodzież, która zdobyła Brązowe Odznaki Jeździeckie.

Uwaga zmiany

Niedzielny egzamin na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką został przesunięty na godzinę 10.30. Prosimy o przybycie o godzinie 9.30. Wcześniej odbędzie się dodatkowy egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno. Informujemy również, że na powyższe egzaminy nie ma już wolnych miejsc. Za niedogodności związane ze zmianą godziny przepraszamy

Warsztaty Jeździeckie – „Lato w siodle”

Zapraszamy serdecznie na Warsztaty Jeździeckie „Lato w siodle” które odbędą się w naszej stajni w terminach:

27.06 – 1.07– turnus dla dzieci w wieku szkolnym

11.07- 15.07– turnus dla dzieci w wieku szkolnym.

8.08 – 12.08 – turnus dla dzieci w wieku szkolnym

Zajęcia odbywają się od godziny 9.00 do 13.30

W programie:

– karmienie koni oraz nauka oporządzania stajni

– nauka czyszczenia i siodłania

– codziennie lekcja jazdy konnej (dla osób początkujących indywidualne jazdy na lonży dla przygotowujących się do egzaminu na odznaki jeździeckie – treningi ujeżdżeniowe i skokowe )

– zajęcia teoretyczne ( rasy koni, zasady poszczególnych dyscyplin jeździeckich, budowa konia oraz zaznajamianie się ze sprzętem jeździeckim i wiele innych. Dla osób zaawansowanych teoria obejmująca zagadnienia do Brązowej Odznaki)

– konkursy i zabawy jeździeckie z nagrodami

– upominek na zakończenie turnusu.

Koszt 650zł (ubezpieczenie NNW wliczone w cenę)

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów jazdy konnej z kursem wychowawcy kolonijnego. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką od godziny 8.00 po indywidualnym uzgodnieniu i uiszczeniu opłaty wynoszącej 100 zł. za cały turnus.

Super wieści z Jakubowic :)

Na Zawodach Towarzyskich i Regionalnych /Jeździecka Majówka/ w Jakubowicach, które odbyły się w dniach 21-24.04.2022, nasza zawodniczka Angelika Michalik na koniu Cessy po super przejazdach parkuru w konkursie nr 18 / P1 / 115cm, o wzrastającym stopniu trudności z jockerem, wywalczyła medalowe 3 miejsce !

Gratulujemy Angelice oraz trenerowi Markowi Szwedzie tego świetnego wyniku ! Brawo WY 🙂 Cały Profit trzyma kciuki na następnych zawodach.

Angelika Michalik na koniu Cessy

Egzamin na odznakę „Jeżdżę Konno” – 06.03.2022r. godz. 9.00

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że już 6 marca 2022r. o godz. 9.00 odbędzie się w naszej stajni egzamin na odznakę „Jeżdżę Konno”. Ponadto informujemy, że na naszej stronie www.kjprofit.pl w zakładce ODZNAKI znajdziecie wszystkie aktualne druki do pobrania (stan prawny na dzień 01.01.2022r.) w tym między innymi druk w formacie PDF dotyczący egzaminu na odznakę Jeżdżę Konno. Znajdziecie w nim wszystkie potrzebne informacje dotyczące tego właśnie egzaminu. Serdecznie zapraszamy. 🙂