Highway To Hell

Highway to Hell to ogier w nowoczesnym typie konia skokowego z dużym dolewem krwi. Podczas skoków luzem charakteryzuje się dobrą techniką skoku oraz ostrożnością.

Ojciec Highway to Hell – Hickstead White jest licencjonowanym synem mistrza olimpijskiego Hickstead. Hickstead White zakończył swój 30-dniowy test jako zwycięzca klasyfikacji generalnej (8,32) oraz najlepszy ogier w skokach w Neustadt (Dosse) w 2015 roku. Wiosną 2017 roku był najlepszym pięciolatkiem na teście sportowym w Münster z doskonałym wynikiem 8,82. Jego potomstwo osiąga bardzo wysokie wyniki w wielu obszarach.

Dziadek Highway to Hell, ojciec Hicktead White – Hickstead wygrał m.in. Grand Prix Spruce Meadows. Punktem kulminacyjnym jego kariery było zdobycie indywidualnie złotego medalu w skokach przez przeszkody na Igrzyskach Olimpijskich w Hongkongu 2008. W kolejnych latach odniósł wiele zwycięstw w zawodach do poziomu pięciu gwiazdek CSI, takich jak Grand Prix CSIO w Akwizgranie, finał Pucharu Świata w Lipsku, Grand Prix Rzymu i ponownie międzynarodowe Grand Prix Calgary.

Matka Queentina była wiceczempionką klaczy Brilliantring w Rastede w 2011 roku i wygrała w międzynarodowych zawodach skoków przez przeszkody w wieku zaledwie sześciu lat. W 2015 roku wygrała międzynarodowe „Young Horse Trophy” Pucharu K&K w Münster, a w kolejnych latach osiągnęła sukcesy w kilku Grand Prix, takich jak Riesenbeck, Neustadt/Dosse, Ommen (NL). Ojciec matki Coupe de Coeur i René Tebbel dwukrotnie został mistrzem Niemiec, w Münster w 2006 roku i w Gerze w 2007 roku. Trzeci w linii przodków ogier z Quidama, został zwycięzcą testów użytkowych ogierów i dał ponad 30 licencjonowanych synów oraz 202 odnoszących sukcesy skoczków na poziomie zaawansowanym (S) w krótkim czasie w hodowli.

Montendro I brał udział w zawodach rangi 1,50m w skokach przez przeszkody. Ojciec Montendro I – Montender, którego ojcem był Contender, w 2004 pod Marco Kutscher zajął wysokie 5. miejsce w Finale Pucharu Świata w Mediolanie, a następnie podczas Igrzysk Olimpijskich w Atenach wspólnie sięgnęli po dwa brązowe medale. W 2005r. Montender był złotym medalistą wraz z zespołem oraz indywidualnie podczas Mistrzostw Europy w San Patrignano, wielokrotnie brał udział w zawodach typu Pucharu Narodów, Mistrzostw Niemiec, Grand Prix. Jako reproduktor posiada również uznane potomstwo pod względem kariery sportowej, jak na przykład Monte Bellini (2002, m. po Ramiro), na którym sukcesy odnosił Philipp Weishaupt. Dwukrotnie zwyciężył on w Bundeschampionacie, zwyciężał w konkursach PN i PŚ i był kandydatem do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (2012), jednak kontuzja uniemożliwiła mu start.

Filmy:

https://www-clipmyhorse-tv.translate.goog/es_ES/horse/ee535ae6-b4c3-4f69-a15c-3a8c18b4c504?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc#0

Więcej informacji:

https://horsetelex.com/horses/pedigree/2078778/hamilton