Za nami kolejny egzamin na BOJ. Nasza profitowa młodzież jak zwykle spisała się znakomicie i Nina oraz Emilia mogą już pochwalić się brązem. Obu amazonkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w jeździeckiej karierze. Brawo!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.