Nauka jazdy konnej

Nasza stajnia jest doskonałym miejscem, w którym można rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem. Zapraszamy więc wszystkich chętnych – dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, na lekcje jazdy konnej. Do Państwa dyspozycji jest 15 bardzo dobrze wyszkolonych koni i kucy oraz wykwalifikowani instruktorzy. Naukę jazdy konnej można zacząć w każdej chwili, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu jazdy z instruktorem prowadzącym zapisy p. Eweliną Konsek – instruktorem jazdy konnej, hipoterapii i fizjoterapeutą – tel. 668 528 027

Nasze jazdy odbywają się bez względu na warunki atmosferyczne ponieważ do dyspozycji mamy murowaną krytą ujeżdżalnię o wymiarach 20×40 m oraz w okresie jesienno – zimowym halę namiotową o wymiarach 15x40m. W okresie letnim jeździmy na placu maneżowym.

Natomiast osobom, które opanowały jazdę konną w stopniu bardzo dobrym lub dobrym proponujemy atrakcyjne wyjazdy w teren.

NASZ CENNIK:

Poniżej podajemy numer naszego konta :

PROFIT – 1

14 1240 4357 1111 0010 6631 0852

Wszystkie osoby prowadzące naukę jazdy konnej w naszym ośrodku posiadają ukończony kurs Instruktorów Rekreacji ze specjalnością Jazda Konna, kurs szkolenia powszechnego lub podstawowego PZJ.

Przed rozpoczęciem nauki jazdy konnej, konieczne jest  zapoznanie się z Regulaminem Wewnętrznym Stajni Profit – Rekreacja oraz zasadami bezpiecznego przebywania na terenie ośrodka. Ponadto należy wypełnić i przekazać instruktorowi stosowne oświadczenia, których druki znajdują się poniżej.

Na zdjęciach poniżej nasza siodlarnia 🙂